Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Svarsčių kilnojimas
Tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 25 Sausis 2015 17:58

Sausio 24 dieną Rokiškio rajono Južintų vidurinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2014-2015m.m. kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos.

Krakių gimnazijos komandos sudėtis ir rezultatai: Simonas Simanynas - 3v., Žanas Sabulis - ind., Rytis Pietuchas - 4v., Mindaugas Beniušis - 4v., Tomas Vyšniauskas - ind., Edvinas Janušauskas - 1v., Saimonas Rybelis - 3v., Paulius Sereika - 3v., Karolis Pletkus - 3v., Asta Rimkevičiūtė - 3v.

Bendrakomandinėje įskaitoje krakiškių komanda užėmė 4-ąją vietą.

Tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose - trečia vieta PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 05 Sausis 2015 16:53

Gruodžio 13 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos. Mūsų gimnazijos sportininkų komanda iškovojo 3-ąją vietą ir nusileido varžybų šeimininkams Jonavos Senamiesčio ir Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijų komandoms, kurios ir iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

Krakių gimnazijos komandos sudėtis: Saimonas Rybelis, Klaidas Jarmalavičius, Žanas Sabulis, Deividas Zaleckis, Tomas Vyšniauskas, Karolis Pletkus (individualioje įskaitoje 2vt.), Paulius Sereika (individualioje įskaitoje 2vt.), Gytis Pietuchas (individualioje įskaitoje 3vt.), Mindaugas Beniušis (individualioje įskaitoje 2vt.), Edvinas Janušauskas (individualioje įskaitoje 2vt.).

Svarsčių kilnojimo komanda - Kėdainių rajono čempionai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 25 Gruodis 2014 19:00

Lapkričio 28 dieną Kėdainių sporto centre vyko rajono olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos. Pirmąją vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose iškovojo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazistai.

Komandos sudėtis: M.Čepkauskas, D.Jaskutis, K.Jarmalavičius, S.Rybelis, Ž.Sabulis, K.Pletkus, P.Sereika, G.Pietuchas, M.Beniušis, T.Vyšniauskas, E.Janušauskas, D.Zaleckis.

Tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose - 3 vieta PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 23 Vasaris 2014 12:13

Sausio 31 dieną Raseinių raj. Nemakščių Martyno Mažvydo vid. mokykloje vyko Lietuvos mokinių kaimo vietovių mokyklų Olimpinio festivalio tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos komanda garbingoje kovoje užėmė 3-ąją vietą.

Komandos sudėtis: E.Janušauskas (2vt.), P.Sereika (2vt.), R.Račas (3vt.), M.Ivanauskas (3vt.), M.Beniušis (5vt.), K.Pletkus (2vt.), S.Simanynas (3vt.), V.Kareivaitė (1vt.).

Svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 27 Lapkritis 2013 15:31

Lapkričio 20 dieną Kėdainių sporto mokyklos rekreacijos ir sporto komplekse vyko Kėdainių rajono moksleivių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos komanda šiose varžybose iškovojo antrąją vietą.

Komandos sudėtis: L.Kareivaitė, V.Kareivaitė, K.Pletkus, R.Račas, M.Ivanauskas, M.Martinkus, P.Sereika, M.Beniušis, E.Janušauskas, G.Čepkauskas.

Trečiadienis, 27 kovas 2013 15:27

Kovo 23 dieną į Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos sporto salę susirinko Kelmės, Kauno, Tauragės, Švenčionių, Mažeikių, Kėdainių, Ignalinos, Šilutės, Širvintų, Rokiškio ir Raseinių rajonų stipriausi svarsčių kilnojimo vaikinai. Vyko 2012/2013 m.m. Lietuvos bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos.

Čempionais tapo Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo vid. mokykla. 2 vieta - Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio vid. mokykla. 3 vieta - Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija. Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija liko 7 - toje vietoje.

Komandos sudėtis: Edvinas Janušauskas (3 v. asmeninėje įskaitoje. Svorio kategorija iki 85kg.), Paulius Sereika (2 v. asmeninėje įskaitoje. Svorio kategorija iki 73 kg.), Rytis Marcinkus, Mantas Jalinskis, Mindaugas Ivanauskas, Nerijus Šveistys, Karolis Pletkus, Regimantas Račas.

Penktadienis, 15 kovas 2013 20:30

Kovo 9 dieną Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų ir gimnazijų tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos. Kėdainių rajonui atstovaujanti Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos komanda iškovojo 2-ąją vietą ir pateko į finalines varžybas, kurios vyks kovo 23 dieną.

Komandos sudėtis: Janušauskas Edvinas, Čepkauskas Gytis, Marcinkus Rytis, Sereika Paulius, Jalinskis Mantas, Ivanauskas Mindaugas, Šveistys Nerijus, Pletkus Karolis, Račas Regimantas.

Svarsčių kilnojimo zoninės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 05 kovas 2013 21:12

Vasario 8 dieną Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo zoninės varžybos.

Komandinėje įskaitoje Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai liko 5 - toje vietoje.

Komandos sudėtis: Edvinas Janušauskas, Gytis Čepkauskas, Rytis Marcinkus, Paulius Sereika, Mantas Jalinskis, Gabrielis Užringis, Karolis Pletkus, Mindaugas Ivanauskas.

Svarsčių kilnojimo varžybose vaikinai 1 - ieji PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 05 Vasaris 2013 08:40

Sausio 29 dieną Kėdainių sporto mokykloje vyko rajono moksleivių Olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija iškovojo 1 - ąją vietą ir teisę atstovauti Kėdainių rajoną zoninėse varžybose.

Komandos sudėtis: K.Pletkus, G.Užringis, R.Ivanauskas, R.Račas, P.Sereika, M.Jalinskis, R.Marcinkus, G.Čepkauskas, E.Janušauskas.

Finalinės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 23 Balandis 2012 18:43

2012 m. kovo 31 dieną vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų finalinės svarsčių kilnojimo varžybos Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje. Nugalėtojais tapo Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydžio vidurinė mokykla, o mūsiškiai liko 9-toje vietoje.

Krakių gimnazijos komanda: D.Jankauskas, P.Sereika, R.Ridikas, H.Rymavičius, L.Pavilionis, M.Ivanauskas, R. Preikša.