Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Sportiniai žaidimai
„Golas 2015“ PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 09 Gegužė 2015 00:00

2015 m. gegužės 8 dieną Kėdainių sporto centro stadione vyko Kėdainių rajono mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2015“ varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos, kurioms, deja, sėkmė dalyvauti tolimesnėse varžybose nenusišypsojo.

Virvės traukikai treti Kėdainių rajone PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 28 Balandis 2015 00:00

Balandžio 27-tą dieną Atžalyno gimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokinių Olimpinio festivalio virvės traukimo varžybos. Rajono čempionais tapo Šėtos gimnazijos sportininkai, antrąją vietą iškovojo Akademijos gimnazijos komanda, o trečioje vietoje liko Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos virvės traukikai.

Komandos sudėtis: Sereika Paulius, Janušauskas Edvinas, Beniušis Mindaugas, Mitkus Žilvinas, Pletkus Karolis, Pletkus Vidmantas, Pietuchas Gytis, Vyšniauskas Tomas, Velička Arnas, Simanynas Simonas, Rimkevičiūtė Asta, Rybelis Saimonas.

Krakių šaškininkai iškovojo septintąją vietą Lietuvoje PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 26 Balandis 2015 00:00

Balandžio 25-tą dieną Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 5–12 klasių šaškių finalinės varžybos. Krakių komanda garbingai atstovavo Kėdainių rajoną ir iškovojo septintąją vietą Lietuvoje.

Komandos sudėtis: Mantas Pupkevičius, Svajunas Aliukonis, Mantas Tutkus ir Gabrielė Pupkevičiūtė.

Pirmosios vaikų trikovės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 23 Balandis 2015 00:00

Balandžio 22 dieną centriniame miesto stadione vyko Kėdainių rajono mokinių Olimpinio festivalio pirmosios vaikų trikovės varžybos. Šiemet šios varžybos buvo pirmą kartą įtrauktos į Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio tvarkaraštį. Mokiniai varžėsi 30 m. bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Mergaičių grupėje nugalėjo Šėtos gimnazija, mūsų komandai atiteko ketvirtoji vieta. Tarp berniukų nepralenkiama buvo „Ryto“ pagrindinė mokykla, krakiškiai iškovojo trečiąją vietą.

Dalyviai: Protasevičiūtė D., Lukošiūtė G., Gaurilčikaitė B., Marcinkevičiūtė V., Jarašiūtė R., Kvedaraitė A., Šliuževičiūtė E., Dauparaitė K., Gudžiūnaitė U., Vaina D., Užkuraitis M., Gudzikas D., Armalas G., Lebedys E.

Badmintono varžybose vaikinai treti, merginos - ketvirtos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 22 Vasaris 2015 20:39

Vasario 19 dieną Akademijos gimnazijos sporto salėje vyko Kėdainių rajono Lietuvos mokinių olimpinio festivalio merginų ir vaikinų badmintono varžybos.

Vaikinų grupėje Kėdainių rajone pirmąją vietą iškovojo Atžalyno gimnazijos komanda. Krakių vaikinams atiteko trečioji vieta.

Merginų grupėje nugalėjo Akademijos gimnazijos moksleivės. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos merginų komanda liko ketvirtoje vietoje.

Komandų sudėtis: M.Šaliakaitė, G.Lukminaitė, G.Pupkevičiūtė, A.Budrys, P.Cechanavičius, M.Pupkevičius.

5-6 klasių „Drąsūs – stiprūs - vikrūs“ varžybos Kėdainių rajone PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 15 Vasaris 2015 11:14

Vasario 12 dieną Ryto pagrindinės mokyklos sporto salėje baigėsi Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 5-6 klasių „Drąsūs-stiprūs-vikrūs“ varžybos. Kėdainių rajono čempionais tapo Akademijos gimnazijos moksleiviai. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos komanda iškovojo antrąją, o Aušros sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla – trečiąją vietas.

Komandos sudėtis: V.Karčiauskaitė, L.Palamartytė, S.Rybelytė, M.Blėdytė, T.Dailidonytė, U.Gudzikaitė, M.Digrytė, K.Čerepokaitė,M.Tamošaitytė, U.Andrikaitytė, A.Poška, E.Lukošius, N.Gaurilčikas, M.Velička, A.Liutinskis, M.Junčys, R.Kriaučiūnas, D.Gudzikas.

Krakių tinklininkai zoninėse varžybose treti PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 09 Vasaris 2015 21:09

Vasario 7 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų zoninės tinklinio varžybos. Kėdainių rajonui atstovavo Truskavos pagrindinės mokyklos mergaitės ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos berniukai. Abi Kėdainių rajono komandos iškovojo trečiąsias vietas.

Krakių gimnazijos vaikinų komandos sudėtis: Valentas Stumbra, Lukas Šaliakas, Lukas Jocys Ridas Stravinskas, Marijonas Gurčinas, Benas Jurlovas, Ernestas Paplauskas, Simonas Simanynas, Naglis Gudžiūnas, Deividas Dapkus.

Pradinukai iškovojo trečią vietą Kėdainių rajone PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 09 Vasaris 2015 20:41

Aušros sveikatinimo ir sporto pagrindinės mokyklos sporto salėje vasario 5 dieną įvyko Kėdainių rajono mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių „Drąsūs - stiprūs - vikrūs“ varžybos. Rajono čempiono vardą iškovojo Akademijos gimnazijos jaunieji sportininkai. Atkakli kova vyko tarp varžybų šeimininkų Aušros ir Krakių gimnazijos pradinukų. Tik pasibaigus paskutinei greičio estafetei paaiškėjo, kad krakiškiai vos vienu tašku nusileido Aušros komandai.

Po varžybų pradinukams buvo suorganizuota ekskursija į Kėdainių sporto areną. Jaunieji Krakių sportininkai apžiūrėjo sporto trofėjus ir taures, stebėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos treniruotę.

Komandos sudėtis: Rusnė Jarašiūtė, Sonata Urbonavičiūtė, Karolina Dauparaitė, Ieva Račaitė, Dominyka ir Klaudija Protasevičiūtės, Gabrielė Lukošiūtė, Augustė Kvedaraitė, Ugnė Gudžiūnaitė, Evaldas Lebedys, Rokas Rimkus, Deivis Vaina, Martynas Kniva, Matas Sabulis, Gytis Armalas, Erlandas Butkus, Deividas Gudzikas, Donatas Liutinskis.

Daugiau nuotraukų

Rajono krepšinio varžybos 3x3 PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 04 Vasaris 2015 16:12

Vasario 2 dieną Kėdainių sporto centro krepšinio salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų krepšinio varžybos 3x3.

Berniukų komandos buvo paskirstytos į du pogrupius, kurių nugalėtojais tapo Krakių ir Šėtos gimnazijų krepšininkai. Finale dėl pirmos ir antros vietų rezultatu 12:8 nugalėjo šėtiškiai. Mūsų komandos vaikinai Kėdainių rajone liko antroje vietoje.

Mergaitės žaidė rato sistema. Krakių jaunosios krepšininkės iškovojo garbingą trečiąją vietą.

Komandų sudėtys: Stumbra Valentas, Šaliakas Lukas, Jocys Lukas, Bunys Laurynas, Stravinskaitė Samanta, Pupkevičiūtė Gabrielė, Dociūtė Akvilė, Samuolytė Jorė.

Krakių tinklininkai rajono čempionai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 02 Vasaris 2015 14:52

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybos vyko sausio 28 dieną Akademijos gimnazijos sporto salėje. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinų komanda lemiamoje kovoje nugalėjo Truskavos tinklininkus, iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti Kėdainių rajonui zoninėse varžybose, kurios vyks Jonavoje.

Krakių merginos liko penktoje vietoje.

Komandų sudėtys: V. Stumbras, L. Jocys, R. Stravinskas, M. Gurčinas, D. Dapkus, L. Šalekas, B. Jurlovas, E. Paplauskas, N. Gudžiūnas, D. Liniūtė, M. Šalekaitė, G. Lukminaitė, K. Lavickaitė, K. Daunoravičiūtė, S. Gedrimaitė, J. Gadliauskaitė, J. Bilevičiūtė, A. Blazevičiūtė, V. Davidavičiūtė.