Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

Prisijungimas



Orai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Sportinis ėjimas
Kalėdinis ėjimas „Alytus 2017“ PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 22 Gruodis 2017 22:37

Gruodžio 22 dieną Alytaus SRC manieže vyko Kalėdinio ėjimo varžybos „Alytus 2017“.

1000 m. sportinis ėjimas berniukai 2007 m. ir jaunesni: Arnoldas Petryla (1vt. - 5:35,68).

1000 m. sportinis ėjimas berniukai 2005 – 2006 m.: Martynas Kniva (1vt. - 5:13,85), Jakubas Markovskij (2vt. - 6:18,76).

1000 m. sportinis ėjimas mergaitės 2005 – 2006 m.: Augustė Kvedaraitė (3vt. - 5:58,10), Brigita Barščiūtė (5vt. - 6:11,78).

2000 m. sportinis ėjimas jaunutės 2003 – 2004 m.: Gabrielė Lukošiūtė (1vt. - 11:31,85), Karolina Dauparaitė (4vt. - 13:42,32).

3000 m. sportinis ėjimas jauniai 2001 – 2002 m.: Arnoldas Liutinskis (1vt. - 13:59,00), Arminas Rudenka (2vt. - 14:14,41), Mantas Junčys (3vt. - 14:41,48).

3000 m. sportinis ėjimas jaunės 2001 – 2002 m.: Toma Dailidonytė (1vt. - 15:02,64), Urtė Gudzikaitė (2vt. - 17:19,36).

Gražinos Goštautaitės nuotraukos

 
Lietuvos EĖK taurė PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 20 Gruodis 2017 10:30

Baigėsi 2017 metų Lietuvos Eksėjikų klubo taurės varžybos. Įskaitinėse varžybose dalyvavo 143 jaunieji ėjikai (69 mergaitės, 31 berniukas, 18 jaunučių mergaičių, 8 jaunučiai, 9 jaunės ir 8 jauniai). Rezultatų suvestinė

Jau gruodžio 22 d. varžybomis Alytuje prasidės 2018 metų Lietuvos EĖK taurė. Išsamiau apie šias varžybas – reglamente.
Esminis pakeitimas nuostatuose – bus sumuojami taškai, surinkti visose varžybose, o ne tik penkiose sėkmingiausiose, kaip buvo iki šiol.

 
Vilniaus pirmenybės 3 pirmosios vietos PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 15 Gruodis 2017 23:19

Gruodžio 15 dieną vyko Vilniaus jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės.

2000 m. jaunučių grupėje Toma Dailidonytė iškovojo 1-ąją vietą (9:49.99).

2000 m. jaunių grupėje Urtė Gudzikaitė finišo liniją kirto taip pat 1-oji (10:43.91).

3000 m. jaunių grupėje Arnoldas Liutinskis laimėjo 1-ąją vietą (13:46.23), Arminas Rudenka finišą kirto 2-asis (13:53.46).

 
LSU studentų atviros lengvosios atletikos žiemos pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017 19:09

Gruodžio 14 dieną vyko LSU studentų atviros lengvosios atletikos žiemos pirmenybės.

3000 m. sportinio ėjimo rungtyje merginų grupėje Austėja Kavaliauskaitė iškovojo 1-ąją vietą (14:42.81), Toma Dailidonytė - 3-ąją (15:28.84), Urtė Gudzikaitė - 4-ąją (17:25.69).

5000 m. sportinio ėjimo rungtyje vaikinų grupėje Arminas Rudenka finišą kirto 2-asis (24:06.44), o Mantas Junčys iškovojo 3-ąją vietą (25:00.46).

 
Olimpinių vilčių varžybos Šiauliuose PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 17 Lapkritis 2017 22:57

Lapkričio 17 d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų olimpinių vilčių varžybos.

1000 m. mergaitės: 2vt. Sonata Urbonavičiūtė (4:53.41), 5vt. Gabrielė Lukošiūtė (5:18.12), 7vt. Augustė Kvedaraitė (5:28.31), 14vt. Karolina Dauparaitė (6:42.56), 15vt. Aiva Bilevičiūtė (6:42.76).

2000 m. berniukai: 2vt. Martynas Kniva (10:29.24).

 
Ozo gimnazistai tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Banska Bystricoje PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 30 Rugsėjis 2017 23:44

Vilniaus Ozo gimnazijoje besimokantys Krakių ėjikai rugsėjo 30 dieną dalyvavo pirmose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Banska Bystricoje (Slovakija). Rezultatai

3000 m. jaunučių grupėje Urtė Gudzikaitė finišavo pirmoji (16:22,4).

5000 m. nuotolyje Austėja Kavaliauskaitė iškovojo 3-ąją vietą (24:48,9), Toma Dailidonytė – 4-ąją (25:36).

5000 m. jaunių - vyrų grupėje Arminas Rudenka finišą kirto 9-tas (23:26,2), o Arnoldas Liutinskis 11-tas (23:43,7).

 
Janio Dalinio atminimo varžybos Ogrėje PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 24 Rugsėjis 2017 15:33

Rugsėjo 23 dieną Krakių ėjikai dalyvavo Janio Dalinio sportinio ėjimo atminimo varžybose Ogrėje (Latvijoje).

1000 m. 2004-2005 m. mergaitės: Sonata Urbonavičiūtė (1vt. - 4:57,8).

1000 m. 2004-2005 m. berniukai: Martynas Kniva (1vt. - 4:53,6).

3000 m. 2002-2003 m. vaikinai: Mantas Junčys (1vt. - 15:22,8), Evaldas Lukošius (3vt. - 16:21,7).

 
Kėdainių ėjikai „Chodza na Bacuchu“ varžybose PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 24 Rugsėjis 2017 11:12

Rugsėjo 23 dieną, šeštadienį, Bacuche (Slovakija) vyko 10-os tarptautinės „Chodza na Bacuchu“ sportinio ėjimo varžybos.

10 km. 2001 m. ir vyresnių merginų grupėje Austėja Kavaliauskaitė finišavo pirmoji (50:51).

3 km. jaunutės – pirmosios dvi vietos: Toma Dailidonytė (15:30) ir Urtė Gudzikaitė (16:30).

10 km. vaikinai: Arminas Rudenko - 7vt. (50:51), Arnoldas Liutinskis – 8vt. (52:22).

Austėja Kavaliauskaitė Bacuche nugalėjo jau penktą kartą – 2011 metais ji buvo pajėgiausia tarp mergaičių, 2013-2015 metais – tarp jaunučių.

 
Lietuvos sportinio ėjimo taurė PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 22 Rugsėjis 2017 21:42

Rugsėjo 22 dieną Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyko 60-osios Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybos.

Miestų grupėje Kėdainiai užėmė 2-ąją vietą surinkusi 132 taškus. Klubų tarpe Krakių sportinio ėjimo klubas iškovojo taip pat 2-ąją vietą (81 taškas).

500 m. mergaitės: Brigita Barščiūtė (2vt. - 2:36,27), Gabija Petrylaitė (4vt. - 2:37,47), Samanta Knivaitė (13vt. - 3:13,54).

500 m. berniukai: Arnoldas Petryla (2vt. - 2:38,40), Marius Urbonavičius (9vt. - 3:11,50).

1000 m. mergaitės: Sonata Urbonavičiūtė (2vt. - 4:58,90), Gabrielė Lukošiūtė (4vt. - 5:03,08), Augustė Kvedaraitė (7vt. - 5:50,84), Karolina Dauparaitė (15vt. - 6:33,85).

1000 m. berniukai: Martynas Kniva (3vt. - 4:58,35), Jakubas Markovskij (6vt. - 6:48,25), Andrius Blazevičius (7vt. - 8:01,48).

3000 m. jaunučiai: Mantas Junčys (2vt. - 15:28,78), Evaldas Lukošius (4vt. - 16:48,44).

5000 m. jauniai: Ernestas Vansevičius (3vt. - 30:09,18), Domantas Rymavičius (4vt. - 32:28,28).

Nuotraukos

 
„Druskininkai - 2017“ PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 09 Rugsėjis 2017 22:39

Rugsėjo 9 dieną Druskininkuose vyko XXV tarptautinės sportinio ėjimo varžybos ir Lietuvos 10 km. sportinio ėjimo čempionatas. Varžybose dalyvavo 111 sportininkų iš skirtingų šalių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kazachstano.

10 km. distancijoje, moterų grupėje, pirmą kartą startavo Austėja Kavaliauskaitė. Suaugusiųjų grupėje distanciją įveikus per 50:47 ji iškovojo bronzos medalį.

5 km. jaunių grupėje, gimusių 2000 m. - 2001 m., Arminas Rudenka užėmė 4 vietą (24:46), o Arnoldas Liutinskis liko 5 vietoje (25:25).

3 km. jaunučių grupėje, gimusių 2002 m. - 2003 m., 3-ąją vietą iškovojo Mantas Junčys (15:58), Evaldas Lukošius distanciją įveikė per 17:10 ir liko 5 vietoje.

1 km. jaunučių grupėje, gimusių 2002 m. - 2003 m., 1-ąją vietą iškovojo Toma Dailidonytė (4:29), 3-ąją vietą laimėjo Urtė Gudzikaitė (4:48).

1 km. mergaičių grupėje, gimusių 2004 m. ir jaunesnės, 2-ąją vietą iškovojo Sonata Urbonavičiūtė (5:08), Gabrielė Lukošiūtė (5 vt. 5:18), Gintarė Lavickaitė (7 vt. 5:45), Brigita Barščiūtė (12 vt. 6:09), Augustė Kvedaraitė (15 vt. 6:14), Samanta Knivaitė (24 vt. 6:40).

1 km. berniukų grupėje, gimusių 2004 m. ir jaunesni, Martinas Kniva užėmė 5 vietą (5:29).

Rezultatai
Gintaro Grigo nuotraukos

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 22
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack