Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

PrisijungimasOrai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Apie klubą
PDF Spausdinti El. paštas

Krakių sporto klubas „Vaivorykštė” savo veiklą pradėjo 1981 metais, kai tuometinėje dar Krakių Mikalojaus Katkaus vidurinėje mokykloje pradėjo dirbti kūno kultūros mokytojas Robertas Kaselis, tačiau oficialiai buvo įregistruotas 2001 metų sausio 22 dieną. Klubas kultivuoja šias sporto šakas: lengvąją atletiką, krepšinį, futbolą, ultimeitą, svarsčių kilnojimą. Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai pamėgo judriuosius žaidimus, aktyviai dalyvauja „Drąsių, stiprių, vikrių“ ir kvadrato varžybose. Daugiausiai pergalių yra pasiekę Krakių sportinio ėjimo atstovai. Kai kurie iš jų (J.Bilevičiūtė, R.Kaselytė, I.Kaselytė, S.Sabutytė, A.Armalas) netgi pasiekė Lietuvos rekordus.

Klubo tikslai ir uždaviniai

1. Spręsti Krakių seniūnijos jaunimo laisvalaikio ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos ir jos skyrių moksleivių popamokinio užimtumo problemas, įtraukti jaunimą į aktyvią sportinę veiklą, turizmą, pažintines keliones, sveiką gyvenseną.
2. Tenkinti savo narių poreikius užsiimti kūno kultūra ir sportu, sveika gyvensena.
3. Bendrauti su Lietuvos ir užsienio šalių sporto, sveikatos ir turizmo klubais bei organizacijomis, organizuoti bendrus renginius.
4. Rengti sporto varžybas, sporto šventes.
5. Ruošti sportininkus, kurie atstovautų Krakių seniūnijai, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijai, Kėdainių rajonui ir Lietuvai įvairiose sportinėse varžybose.
6. Palaikyti glaudžius ryšius su Kėdainių sporto mokykla, Kėdainių kultūros ir sporto skyrium, Lietuvos sportinio ėjimo asociacija, Lietuvos lengvosios atletikos federacija, Lietuvos svarsčių kilnojimo federacija, Lietuvos skraidančiojo disko federacija, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centu.
7. Vykdydamas savo uždavinius klubas gali užsiimti bet kuria įstatymais neuždrausta veikla.

 


Joomla 1.5 Templates by Joomlashack