Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

Prisijungimas



Orai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Naujienos
Gimnazijoje lankėsi Krakių vaikų darželio auklėtiniai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 23 Vasaris 2009 00:00
Vasario 23 dieną Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje lankėsi Krakių vaikų darželio auklėtiniai. Mažiesiems buvo surengtos judriųjų žaidimų estafetės. Taip iš visų darželio vaikų buvo išrinkti sportiškiausi. Gimnazijos kūno kultūros mokytojas Robertas Kaselis vaikams parodė mokyklos treniruoklių salę ir papasakojo apie mokinių sportinius laimėjimus.
 
Lietuvos lengvosios atletikos suaugusių uždarų patalpų čempionatas ir jaunimo iki 20 metų uždarų patalpų pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 21 Vasaris 2009 00:00
Vasario 20-21 dienomis Kaune, Lietuvos kūno kultūros akademijos lengvosios atletikos manieže, vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusių uždarų patalpų čempionatas ir jaunimo iki 20 metų uždarų patalpų pirmenybės. Šiose varžybose sėkmė lydėjo ir du ėjikus iš Krakių.
Moterys ir jaunuolės varžėsi 5 km. distancijoje. Kaunui ir Kėdainiams atstovaujanti krakiškė Rita Kaselytė (treneris Robertas Kaselis) šioje rungtyje užėmė 5vietą ir pasiekė geriausią savo asmeninį rezultatą - 24.27,08. Greičiausia tarp moterų buvo Brigita Virbalytė (Vilnius – Alytus). Ji distancijoje sugaišo 21.33,44 ir pagerino Lietuvos rekordą.
Kitas trenerio Roberto Kaselio auklėtinis, Kėdainiams ir Šiauliams atstovaujantis Giedrius Rimkevičius, 10 km nuotolyje sugaišo 46.35,25 ir tarp jaunimo iškovojo antrąją vietą. Tarp suaugusių jis liko devintas. Giedrius varžybose taip pat pagerino savo asmeninį rekordą ir įvykdė normatyvą į Pasaulio jaunių iki 18 metų lengvosios atletikos čempionatą, kuris vyks liepos menesį Italijoje. Tarp vyrų greičiausias buvo savo asmeninį rekordą pagerinęs Pekino vasaros Olimpinių žaidynių dalyvis Tadas Šuškevičius (Vilnius) 40.45,01. Tarp jaunimo greičiausias buvo taip pat asmeninį rekordą pasiekęs Genadij Kozlovskij iš Švenčionių (44.48,77).
 
Rajono Olimpinio festivalio pradinių klasių mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 19 Vasaris 2009 00:00
Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos pradinių klasių mokinukai, kuriems vadovavo mokytoja Virma Urbienė, šauniai pasirodė Kėdainių rajono Olimpinio festivalio pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir iškovojo 4 vietą. Gimnazijos vardą gynė G.Baliukonytė, G.Černiauskaitė, D.Dapkus, D.Dapkus, S.Kapaitė, M.Kuliešauskaitė, S.Laurynaitė, J.Lialis, P.Paškevičius, S.Ridikaitė, S.Simanynas, M.Sujetovaitė, Ž.Pereiva, K.Vainaitė, L.Vansevičiūtė, S.Vilčinskas, V.Silvestravičius, V.Stumbra, D.Liniūtė, K.Lukošiūtė, V.Kikilas, B.Jurlovas, E. Ralytė.
 
Gimnazijos olimpinio festivalio varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 18 Vasaris 2009 00:00
Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje vasario 18 d. vyko varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurios buvo skirtos išsiaiškinti pačius greičiausius, stipriausius ir vikriausius. Jie rajoninėse varžybose gins mokyklos garbę. Šiose varžybose pralaimėjusių nebuvo, nes laimėjo gera nuotaika ir DRAUGYSTĖ.
 
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio kaimo mokyklų zoninės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 14 Vasaris 2009 00:00
Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos sporto salėje Šv. Valentino dieną vyko Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio kaimo mokyklų zoninės svarsčių kilnojimo varžybos. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai iškovojo pirmąją vietą. Gimnazijos rinktinę sudarė M.Klimavičius, G.Bajarūnas, E.Ragauskas, E.Paulauskis, T.Lukošius, M.Urba, A.Kavaliauskas, J.Jocys.
 
Sportinio ėjimo varžybos „Kaunas 2009“ PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 13 Vasaris 2009 00:00
Sportinio ėjimo varžybose „Kaunas 2009“ 1 km. distancijoje tarp jauniausių greičiausia buvo A.Vancevičiūtė (5.05) o G.Bilevičiūtė atėjo trečia (5.15). Šioje distancijoje taip pat varžėsi D.Čekavičiūtė (5.20 – 5 vieta), S.Laurynaitė (5.34 – 6 vieta), D.Liniūtė (5.34 – 8 vieta), K.Lukošiūtė (5.52 – 11 vieta), A.Rimkevičiūtė (6.03 – 13 vieta), G.Gudzikaitė (6.03 – 14 vieta), J.Bilevičiūtė (6.20 – 15 vieta), Š.Cicilionytė (6.28 – 16 vieta) ir J.Lavreckaitė (6.30 – 18 vieta).
2 km. trąsoje sugaišusi 11.05 trečią vietą iškovojo D.Paškevičiūtė. Tarp vaikinų 2 km. greičiausiai įveikė ir nugalėtoju tapo krakiškis A.Budrys (10.59). Varžybose taip pat dalyvavo P.Paškevičius (13.16 – 6 vieta), S.Simanynas (14.23 – 10 vieta) ir B.Jurlovas (14.37 – 11vieta).
 
Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 07 Vasaris 2009 00:00
Š.m. vasario 7 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės. Trenerio Roberto Kaselio auklėtinis Giedrius Rimkevičius, šiuo metu atstovaujantis Kėdainiams ir Šiauliams, 5 km. distanciją įveikė greičiausiai (22.53) ir tapo čempionu.
 
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 31 Sausis 2009 00:00
  Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio Tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos vyko Raseiniuose, Nemakščių vidurinėje mokykloje. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai iškovojo antrąją vietą ir prarado galimybę apginti nugalėtojų vardą. Gimnazijos rinktinę sudarė M.Klimavičius, G.Bajarūnas, E.Ragauskas, E.Paulauskis, T.Lukošius, M.Urba, A.Kavaliauskas ir J.Jocys.
 
Lietuvos ultimeito čempionatas bei Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 25 Sausis 2009 00:00
  Sausio 24 – 25 dienomis Kėdainiuose susirinko apie pusantro šimto skraidančio disko sporto gerbėjų iš keturių Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos ultimeito čempionate ibeiLietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybose dalyvavo net 21 komanda (7 iš jų - kaimyninių valstybių sportininkai). Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: Open (atviras), Women (moterų), ir Junior (mokinių). Atvirame pogrupyje nugalėtojo vardą antrus metus iš eilės iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Finale ji kaip ir pernai įveikė „Vorų" komandą iš Trakų Vokės. Dėl trečios vietos rungtyniavo „Zepps" iš Vilniaus ir „Wilde things" iš Latvijos. Pergalę po sunkios ir permainingos kovos iškovojo svečiai iš Latvijos. Žaidimo dvasios prizą („the spirit of the game“) atvirame pogrupyje iškovojo „Butterfly" komanda iš Latvijos. Varžybų šeimininkė „Krakių" komanda atvirame pogrupyje iškovojo 11 vietą. Komandoje žaidė J.Janušauskas, E.Nenortas, M.Linius, G.Sirjatavičius, G.Damašauskas, R.Varnas, V.Armalas.
Moterų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „4-EST" komanda iš Estijos, finale įveikusi „KCN Riga" iš Latvijos, o trečiąją vietą iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Moterų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas „Vorų" komandos merginoms iš Trakų Vokės. Krakių komandos merginos užėmė 5 vietą. Merginų komandos sudėtyje buvo G.Petraitytė, G.Krasauskaitė, G.Umantaitė, G.Jakimavičiūtė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, L.Gaučaitė, A.Dubauskaitė, K.Tamošaitytė, Ž.Maršelytė.
Pirmą kartą buvo surengtas moksleivių turnyras, kuriame nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazijos sportininkai. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai užėmė antrąją vietą, o tretieji liko Trakų Vokės vidurinės mokyklos žaidėjai. Mokyklų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas Trakų Vokės vidurinės mokyklos komandai. Krakių gimnazijai atstovavo R.Jucyk, B.Cechanavičius, Š.Pavolis, E.Ragauskas, H.Tamošaitis, N.Tamošaitis.
Tikimasi, kad šis pirmas moksleivių turnyras nebus paskutinis ir kad šiuo įdomiu, reikalaujančiu gero fizinio pasiruošimo, lavinančiu greitumą, vikrumą, šoklumą, ištvermę, sportu pradės domėtis vis daugiau mokyklų, kad artimiausiu metu ultimeitas bus įtrauktas į moksleivių Olimpinio festivalio varžybų programą.
Pagrindiniai čempionato rėmėjai buvo Lietuvos Moksleivių ir studentų sporto centas bei Kėdainių kūno kultūros ir sporto skyrius. Krakių komandą taip pat rėmė augalų priežiūros priemonėmis prekiaujanti firma "Kustodija" ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija.
 
Rajoninės Olimpinio festivalio kaimo mokyklų 3x3 krepšinio varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 21 Sausis 2009 00:00
  Rajoninėse Olimpinio festivalio kaimo mokyklų 3x3 krepšinio varžybose Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos merginos iškovojo nugalėtojų vardą. Komandą sudarė Ž.Maršelytė, G.Urniežiūtė, R.Salynaitė, E.Stoškutė ir R.Surkytė.
  Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinų komanda po atkaklios kovos nusileido Akademijos vidurinės mokyklos sportininkams ir iškovojo antrąją vietą. Komandoje žaidė B.Cechanavičius, M.Šeškauskas, G.Šiušė, G.Jankauskas, M.Jankauskas, Š.Šimečko.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 58 iš 61
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack