Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

PrisijungimasOrai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Naujienos
Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 07 Vasaris 2009 00:00
Š.m. vasario 7 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės. Trenerio Roberto Kaselio auklėtinis Giedrius Rimkevičius, šiuo metu atstovaujantis Kėdainiams ir Šiauliams, 5 km. distanciją įveikė greičiausiai (22.53) ir tapo čempionu.
 
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 31 Sausis 2009 00:00
  Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio Tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos vyko Raseiniuose, Nemakščių vidurinėje mokykloje. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai iškovojo antrąją vietą ir prarado galimybę apginti nugalėtojų vardą. Gimnazijos rinktinę sudarė M.Klimavičius, G.Bajarūnas, E.Ragauskas, E.Paulauskis, T.Lukošius, M.Urba, A.Kavaliauskas ir J.Jocys.
 
Lietuvos ultimeito čempionatas bei Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 25 Sausis 2009 00:00
  Sausio 24 – 25 dienomis Kėdainiuose susirinko apie pusantro šimto skraidančio disko sporto gerbėjų iš keturių Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos ultimeito čempionate ibeiLietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybose dalyvavo net 21 komanda (7 iš jų - kaimyninių valstybių sportininkai). Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: Open (atviras), Women (moterų), ir Junior (mokinių). Atvirame pogrupyje nugalėtojo vardą antrus metus iš eilės iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Finale ji kaip ir pernai įveikė „Vorų" komandą iš Trakų Vokės. Dėl trečios vietos rungtyniavo „Zepps" iš Vilniaus ir „Wilde things" iš Latvijos. Pergalę po sunkios ir permainingos kovos iškovojo svečiai iš Latvijos. Žaidimo dvasios prizą („the spirit of the game“) atvirame pogrupyje iškovojo „Butterfly" komanda iš Latvijos. Varžybų šeimininkė „Krakių" komanda atvirame pogrupyje iškovojo 11 vietą. Komandoje žaidė J.Janušauskas, E.Nenortas, M.Linius, G.Sirjatavičius, G.Damašauskas, R.Varnas, V.Armalas.
Moterų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „4-EST" komanda iš Estijos, finale įveikusi „KCN Riga" iš Latvijos, o trečiąją vietą iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Moterų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas „Vorų" komandos merginoms iš Trakų Vokės. Krakių komandos merginos užėmė 5 vietą. Merginų komandos sudėtyje buvo G.Petraitytė, G.Krasauskaitė, G.Umantaitė, G.Jakimavičiūtė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, L.Gaučaitė, A.Dubauskaitė, K.Tamošaitytė, Ž.Maršelytė.
Pirmą kartą buvo surengtas moksleivių turnyras, kuriame nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazijos sportininkai. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai užėmė antrąją vietą, o tretieji liko Trakų Vokės vidurinės mokyklos žaidėjai. Mokyklų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas Trakų Vokės vidurinės mokyklos komandai. Krakių gimnazijai atstovavo R.Jucyk, B.Cechanavičius, Š.Pavolis, E.Ragauskas, H.Tamošaitis, N.Tamošaitis.
Tikimasi, kad šis pirmas moksleivių turnyras nebus paskutinis ir kad šiuo įdomiu, reikalaujančiu gero fizinio pasiruošimo, lavinančiu greitumą, vikrumą, šoklumą, ištvermę, sportu pradės domėtis vis daugiau mokyklų, kad artimiausiu metu ultimeitas bus įtrauktas į moksleivių Olimpinio festivalio varžybų programą.
Pagrindiniai čempionato rėmėjai buvo Lietuvos Moksleivių ir studentų sporto centas bei Kėdainių kūno kultūros ir sporto skyrius. Krakių komandą taip pat rėmė augalų priežiūros priemonėmis prekiaujanti firma "Kustodija" ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija.
 
Rajoninės Olimpinio festivalio kaimo mokyklų 3x3 krepšinio varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 21 Sausis 2009 00:00
  Rajoninėse Olimpinio festivalio kaimo mokyklų 3x3 krepšinio varžybose Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos merginos iškovojo nugalėtojų vardą. Komandą sudarė Ž.Maršelytė, G.Urniežiūtė, R.Salynaitė, E.Stoškutė ir R.Surkytė.
  Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinų komanda po atkaklios kovos nusileido Akademijos vidurinės mokyklos sportininkams ir iškovojo antrąją vietą. Komandoje žaidė B.Cechanavičius, M.Šeškauskas, G.Šiušė, G.Jankauskas, M.Jankauskas, Š.Šimečko.
 
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 17 Sausis 2009 00:00
  Sausio 17 d. Jonavoje vyko Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos. Iš viso rungėsi 29 komandos. Krakių vaikinai užėmė 11 vietą.
 
  J.Janušauskas      26;  39;  45;  46; 52;  50;  24;  61;  343
  E.Nenortas         22;  65;  35;  30;   8;  77;  41;  29;  307
  G.Damašauskas   41;  40;  33;  30;  37;  26;  35;  65;  307
 
Lietuvos lengvosios atletikos rajonų pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 17 Sausis 2009 00:00
  Lietuvos lengvosios atletikos rajonų pirmenybėse, kurios vyko sausio 17 d. Klaipėdoje, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos aštuntokė I.Kaselytė 3km. distancijoje iškovojo 8 vietą. Jos treneris – R.Kaselis.
 
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio zoninės svarsčių kilnojimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 17 Sausis 2009 00:00
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio zoninėse svarsčių kilnojimo varžybose Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai iškovojo antrąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose. Gimnazijos rinktinę sudarė M.Klimavičius, G.Bajarūnas, E.Ragauskas, E.Paulauskis, T.Lukošius, H.Rimavičius, M.Urba, M.Beržinskis, A.Kavaliauskas, J.Jocys.
 
Kauno miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 13 Sausis 2009 00:00
Š. m. sausio 13 d. vyko Kauno miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas. Sportinio ėjimo rungtyje 3000 m distancijoje nugalėjo Rita Kaselytė. Ji šį atstumą įveikė per 14.13,58.
 
Kauno miesto lengvosios atletikos jaunių pirmenybės PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 13 Sausis 2009 00:00
Kauno miesto lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse ėjikai varžėsi 1 mylios nuotolyje. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo I.Kaselytė (8.18), A.Vancevičiūtė užėmė antrąją vietą (8.57), D.Čekavičiūtė buvo trečioji (9.36), o G.Bilevičiūtė finišavo ketvirta (9.36). Tarp vaikinų greičiausias taip pat buvo krakiškis - tai šeštokas Arnoldas Budrys (8.38).
 
Naujametinio bėgimo ir sportinio ėjimo varžybos „Kėdainiai 2009“ PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 10 Sausis 2009 00:00
Naujametinio bėgimo ir sportinio ėjimo varžybose dalyvavo gausus būrelis Krakių ėjikų. Savo amžiaus grupėje nugalėtoja tapo A.Vancevičiūtė. I.Kaselytė ir A.Budrys iškovojo antrąsias vietas, o G.Bilevičiūtė ir D.Čekavičiūtė savo amžiaus grupėse buvo trečios. Krakėms taip pat atstovavo S.Laurynaitė, A.Rimkevičiūtė, A.Labanauskas, D.Paškevičiūtė, J.Lavreckaitė, G.Gudzikaitė, Š.Cicilionytė, K.Lukoševičiūtė. 10 km nuotolyje savo amžiaus grupėje nugalėjo Krakėms ir Šiauliams atstovaujantis G.Rimkevičius. Tokiame pačiame nuotolyje moterų grupėje greičiausia buvo Krakėms ir Kaunui atstovaujanti R.Kaselytė.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 57 58 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 56 iš 58
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack